background

Kilim Yıkama

Ankara'da Kilim Yıkama Fiyatları 2022 Güncel fiyatlar için bizlere ulaşın.

>
Kilim Yıkama

Kilim Yıkama Ankara

0312-419 76 77

Ankara Geneli Kilim Yıkama

Değerli Müşterilerimiz, Corona virüsü yayılırken, güvenliğinizi sağlamak için kapsamlı bir dezenfeksiyon işlemi yaptırmanız kritik önem taşımaktadır. Zeki Kilim Yıkama Corona virüsünü öldürmek için yüksek sıcaklıkta temizlik yapacak şekilde benzersiz bir yıkama tekniğine sahiptir. Kilim yıkama konusunda merak ettiğiniz her konuda bilgilenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü el yapımı kilim yün, tiftik,pamuk, ipek ve floş (suni ipek) ve duvardan duvara halı temizliği için en geniş hizmet yelpazesine sahibiz.

Ankara Genelinde Kilim Temizliğinde kusursuz temizlik hizmetine sahibiz, hizmetlerimizi garanti kapsamında olup yıkamayı beğenmediğiniz takdirde 2.Yıkama garantisi sunmaktayız. Halılarınız veya Kilimleriniz evlerinizden alınıp tekrar dezenfekte edilmiş şekilde paketlenip evlerinize teslim edilmekte temizlediğimiz her halı modeli için ayrı ayrı özen gösteriyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin %100 memnuniyetidir. Halı Yıkama, son teknoloji halı temizleme ekipmanı, toksik olmayan, çevre dostu halı temizleme malzemeleri, temizlik maddeleri ve iyi eğitimli halı temizleme servis teknisyenleri dahil olmak üzere yalnızca en çok denenmiş ve test edilmiş halı temizleme yöntemlerini kullanmasıyla tanınır. Zeki Halı Yıkama ile temizlenen kilimler daha uzun süre temiz kalır ve siz, aileniz ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı, daha temiz bir çalışma ve yaşam ortamı sağlar.

Kilim Yıkama Fabrikası Ankara

Zeki Halı Ve Kilim temizleme endüstrisinde en yüksek hizmet standartlarını koruyoruz. Deterjan kalıntısı kalmadığından emin olmak için tüm kilimleri kurutma ve tımar işleminden sonra tekrar kuruluğunu test edip sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

El emeği kilimler dokusu gereği çok hassas çeşitlerdir yıkamasıda bi okadar hasssas ve özen ister evde yapılan temizlik bu yüzden tam anlamıyla yeterli kalmayabilir bu tür kilimlerin özel şampuanları vardır evdeki deterjanlar kilimlerin ömrüne zarar verebilir. Dilerseniz Ankara Geneli Halı Yıkama Sayfamıza Göz Atabilirsiniz.

Kilim Yıkama Firmaları

Zeki Halı Ve Kilim Yıkama Firmamız halı temizleme konusunda yüksek donanımlara sahip profesyonelce ve derinlemesine temizliklerde özenlidir. Halıların diplerine ve hav arası dediğimiz kısıma yerleşmiş olan mikrorganizma ve bakterilerden arındırmakta, özel halı şampuanları ile zarar vermeden teslimat düşüncesindedir.

Kilim ve halı temizleme hizmeti sunmaktadır. Çok çeşitli kilim ve halı temizleme hizmetleri sunuyoruz: ticari binalar, ofisler, sinemalar, muayenehaneler, galeriler, alışveriş merkezleri, restoranlar, okullar, oteller, mağazalar ve daha fazlası için leke çıkarma, kilim ve duvardan duvara halıların temizlenmesi.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Ankara Kilim Yıkama
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım