background

Ankara Mamak Halı Yıkama Fabrikası ve Fiyatları

Ankara mamak halı yıkama fabrikası, halı yıkama cebeci, kayaş halı yıkama, abidinpaşa halı yıkama,natoyolu halı yıkama, akdere halı yıkama fiyatları ücreti için bizden fiyat

Ankara Mamak Halı Yıkama Fabrikası ve Fiyatları

Ankara Mamak Halı Yıkama

Ankara’nın en iyi ve en güvenilir halı yıkamacısı Zeki Halı Yıkama, yıllardır Ankara halkı için halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama fabrikalarımızda halılarınızı özenle yıkıyor ve teslimatta gecikme yaşatmıyoruz. Halı yıkama fabrikalarımız Ankara’nın her ilçesinde ve mahallesinde bulunmaktadır. Ankara Mamak’da: Abidinpaşa, Akşemsettin, Tuzluçayır, Bostancık, Dutluçayır, Kartaltepe, Köstence Mahallelerinde ve Mamak’taki diğer tüm mahallelerde halı yıkama fabrikamız bulunmaktadır.

Halı yıkama fiyatlarımız stabildir ve çok uygundur. Halılarınızın yıkamasında, halınızın türüne göre halı yıkama teknikleri uygulanmaktadır. Bu yüzden halınızın cinsi fark etmeksizin her halınızı gönül rahatlığıyla halı yıkama fabrikamıza verebilirsiniz. Halı Yıkama Mamak için 0312 419 76 77 numaralı çağrı hattımızı arayarak halı yıkama için talep oluşturabilirsiniz.

Tuzluçayır Halı Yıkama için tıklayınız.

 

Halı Yıkama Nasıl Yapılır? Püf Noktaları Nelerdir?

Mamak Halı Yıkama Fabrikamızda, halınız son teknoloji donanımlı halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Halı yıkama makinelerimiz, halınızın cinsine göre halınızı yıkamaktadır. Bu yüzden halınızda bir yıpranma olmaz ve kir kalmaz. 

Öncelikle halı, ücretsiz servisle adresinizden teslim alınır. Ardından fabrikaya getirilir ve toz makinesinden geçirilir. Bu aşamada halının yüzeysel temizliği yapılır, halının kabası alınır.

Tozu alınan halı, halı şampuanıyla ,tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçaları bulunan halı yıkama makinesinden fırçalanarak geçirilir. Yıkama sonrası halınız durulanır.

Santrifüj gerçekleştirilir. Durulanan halı, halı cinsine uygun devirde sıktırılır ve fazla su atılır.

Halı, havalandırılma askılarına asılır. Kuru makinesi vasıtasıyla yaklaşık 8 saatte kurulanır.

Halı, kurutma odasından çıkarılır ve hav alma makinesiyle havı alınır. Paketlenip müşteriye teslim edilmeden eğer halıda leke kalmışsa halı tekrar yıkanır.

Ümitköy Halı Yıkama için tıklayabilirsiniz.

 

Ankara Mamak Halı Yıkama Fiyatları

En ince ayrıntısına kadar, toz ve kirden eser bırakmayarak yıkanan halının, ilk önce yıkanmak üzere adresinizden ücretsiz servisle teslim alınmaktadır. Adım adım halı yıkama işlemlerinin ardından hala daha en ufak bir kir bile kalmışsa halınızı ekstra bir ücret talep etmeden yeniden yıkıyoruz. Halınızın temiz olması ve müşteri memnuniyeti, öncelikli ilkemiz ve asıl gayemizdir. Halınızın cinsi ve m2sine göre fiyat listesi çıkartmaktayız. Çok uygun fiyatlarla halı yıkama için 0312-419 7677 numaralı Ankara Halı Yıkama çağrı hattımızı arayabilir, hızlı ve güvenilir halı yıkama servisi alabilirsiniz. 

2021 Güncel Ankara Mamak Halı Yıkama Fiyatları 

Halının Cinsi Halının Birimi (M2) Birim Fiyatı (TL)
Düz Makina Halısı 1 m2 5.00 TL
Overlok 1 m2 5.00 TL
Shaggy Halı 1 m2 6.00 TL
Samur 1 m2 8.00 TL
Makine Kilim 1 m2 5.00 TL
Halıfleks 1 m2 5.00 TL

Anasayfaya dönmek için tıklayınız.

Mamak halı yıkama fiyat listesi 2022 Ankara geneli 3 gezici aracımızla en uygun ücreti sunarak hizmet vermekteyiz. Ankara Mamak Halı yıkama fabrikamızda önem verdiğimiz konular arasında kalite ve hijyen gelmektedir.

Halı yıkama Ankara sektöründe en köklü ve en eski halı yıkama fabrikası Halı Yıkama Ankara genelinde Mamak ilçelerinde dahil halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Ek iş değil, tek işi halı yıkama olan Ankara Mamak firmamızda sizlerde üstün temizlik için şimdiden bir randevu alabilirsiniz. Firması 1983 de Ankara Mamak 2002 yılından itibaren de Ankara geneline hizmet vermeye başladık.

Mamak halı yıkama reklam çok önemli kalite hizmet herkesin hakkı bu kalite tüm Ankara geneline duyurulmalı. Mamak halı yıkama fiyatları ne kadarAnkara genelide hizmet sağlamaktayız Halı yıkama fiyatları nasıl hesaplanır? bu konu ustalık gerektirir, En basit 3m x 2m2 bir halı toplam 6 yapar. Mamak halı yıkama ne kadar yada Ankara halı yıkama ne kadar fiyatları 2023 gibi merak etmeyin bizi arayın dateylı bilgi ve fiyat verelim. Halı Yıkama, olarak Mamak ve Ankara de bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Halı yıkama ücretleri ne kadar arayın hemen bilgi verelim Halı yıkama fiyatları Mamak Ankara için bizden mutlaka hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. Halı yıkama Mamak Ankara olarak,uygun fiyatları ve Ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz.

Mamak halı yıkama firmalarından başlayarak Ankara içinde yer alan tüm semtlere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Mamak  ilçesinde de faaliyetlerini sürdürmekte ve  tavsiye edilerek daha da Ankara geneline yaygınlaşmaktadır. Ankara de halı yıkama firmamızı kesintisiz telefon desteği ile arayarak istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz Mamak uzman ekibimiz ile halı,yorgan,battaniye gibi evde yıkamakta güçlük çektiğiniz eşyalarınız son derece temiz bir şekilde yıkamaktayız. Ek iş değil, tek işi halı yıkama olan Ankara Mamak firmamızda sizlerde üstün temizlik için şimdiden bir randevu alabilirsiniz. Şirketimiz Ankara genelinde tüm Mamak ve mahallelerine hizmet verebilecek servis ağına sahibiz.  Ankara Mamak 1998 den günümüze kadar halı koltuk ve perde yıkama  hizmeti vermekteyiz. Firmamız Ankara Halı Yıkama fabrikası, Ankara şehrinin Mamak ve daha bir çok semtine ücretsiz servis imkanı sağlayarak halı, koltuk, yorgan, yatak ve perdeleriniz için %100 müşteri memnuniyeti ve garantili antibakteriyel yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama Mamak Ankara olarak,uygun fiyatları ve Ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz.

Mamak halı yıkama ne kadar yada Ankara halı yıkama ne kadar fiyatları 2023 gibi merak etmeyin bizi arayın dateylı bilgi ve fiyat verelim. Halı yıkama fiyatları ne kadar yada halı yıkama fiyatı Ankara Mamak bölgesinde ücretimiz sabit. Ankara Mamak halı yıkama konuları bizim işimiz.

Mamak halı yıkama reklam çok önemli kalite hizmet herkesin hakkı bu kalite tüm Ankara geneline duyurulmalı. Firması 1983 de Ankara Mamak 2003 yılından itibaren de Ankara geneline hizmet vermeye başladık. Halı yıkama ücretleri Mamak genelidede aynı fiyat, bizde süpriz yok fiyat listesindeki fiyatlarımız tüm Ankara genelinde aynı.Halı yıkama fiyatları ne kadar Mamak Ankara geneline hizmet veriyormuyuz? evet Veriyoruz. Halı Yıkama,olarak Mamak ve Ankara de bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 Ankara Mamak halı yıkama denilince akla gelen ilk isim olmaktadır. Mamak halı yıkama fiyatları ne kadarAnkara genelide hizmet sağlamaktayız Halı yıkama fiyatları nasıl hesaplanır? bu konu ustalık gerektirir, En basit 3m x 2m2 bir halı toplam 6 yapar. Ankara Mamak halı yıkama firmamızda rengi karışan halıların rengi düzeltilir. Hereke Halı temizliği konusunda çalışmalarına uzun yıllardır devam eden Ankara ekibimiz siz değerli müşterilerimize Mamak içerisinde Hereke halı yıkama konusunda hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Mamak halı yıkama dükkanı Ankara genelihaftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktadır. Halı yıkama Ankara sektöründe en köklü ve en eski halı yıkama fabrikası Halı Yıkama Ankara genelinde Mamak ilçelerinde dahil halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Ankara Mamak halı ve koltuk yıkama sürekli iyileştirme modeli ve arge çalışmaları ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Temizlik firmamız halı yıkama Mamak sakinlerine ve Ankara birçok noktasına ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama telefon numarası Ankara Mamak civarı genele hizmet veriyoruz. Halı yıkama ücretleri ne kadar arayın hemen bilgi verelim Halı yıkama fiyatları Mamak Ankara için bizden mutlaka hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. Mamak Ankarahalı yıkama fiyatları her yıl değişiklik göstermekte, mazot fiyatları bizim en önemli giderlerimiz arasında olduğu için fiyatlarımızı etkilemekte.
 


 


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım