background

Cebeci Dikimevi Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 5tl) 0312-4197677

Halı Yıkama olarak Dikimevi'nin her yerine Halı Yıkama, Overlok, Stor Perde Yıkama, Battaniye ve Yorgan Yıkama ve Koltuk Yıkama ...Ankara Dikimevi Halı Yıkama Halı Yıkama

Cebeci Dikimevi Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 5tl) 0312-4197677

Ankara Dikimevi Halı Yıkama

Zeki Halı Yıkama Ankara olarak, Ankaralı vatandaşlarımız için çok uygun fiyat tarifeleriyle halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama hizmetimiz, Ankara halı yıkama fabrikalarımızda, profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Halı yıkama servisimiz garantili bir servistir ve halınız kapımızdan ücretsiz servisle alınmaktadır. En kısa sürede halılarınız titizlikle yıkanır ve size teslim edilir.

Ankara Çankaya Halı Yıkama ve Ankara Cebeci Halı Yıkama Fabrikalarımız çatısı altında olan Ankara Dikimevi Halı Yıkama fabrikamız, halılarınızı ebatına, ipliğine ve dokuma biçimine göre özenle yıkamaktadır. Halılarınızın rengi asla solmaz ya da iplikleri sökülmez. 

Dikimevi Halı Yıkama fabrikamıza çok uygun ücretlerle halınızı yıkatmak istiyorsanız, 0312 419 76 77 numaralı ankara halı yıkama çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Ankara Mamak Halı Yıkama için tıklayınız.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır? 

Halı yıkama, halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı yıkama cihazlarımızla, halınızın cinsine bağlı olarak yıkanmaktadır. Halı yıkama sürecinde, halınız çeşitli aşamalardan geçmektedir. Tüm halı yıkama işlemlerimiz, steril koşullarda gerçekleşmektedir.

Öncelikle halı, ücretsiz servisle adresinizden teslim alınır. Ardından fabrikaya getirilir ve toz makinesinden geçirilir. Bu aşamada halının yüzeysel temizliği yapılır, halının kabası alınır.

Tozu alınan halı, halı şampuanıyla ,tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçaları bulunan halı yıkama makinesinden fırçalanarak geçirilir. Yıkama sonrası halınız durulanır.

Santrifüj gerçekleştirilir. Durulanan halı, halı cinsine uygun devirde sıktırılır ve fazla su atılır.

Halı, havalandırılma askılarına asılır. Kuru makinesi vasıtasıyla yaklaşık 8 saatte kurulanır.

Halı, kurutma odasından çıkarılır ve hav alma makinesiyle havı alınır. Paketlenip müşteriye teslim edilmeden eğer halıda leke kalmışsa halı tekrar yıkanır.

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası için tıklayınız.

Ankara Dikimevi Halı Yıkama

Dikimevi Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Cebeci Halı Yıkama Fabrikalarımızdan biri olan Dikimevi Halı Yıkama Fabrikası, bütçeye çok uygun fiyatlarla halınızı en kısa sürede yıkayıp teslim etmektedir. Halı yıkama işlemini son derece özenle gerçekleştirmekle beraber, şayet halınızın yıkamasını beğenmezseniz, halınız 2. kez tarafımızda ücretsiz olarak yıkanmaktadır. Halı Yıkama işlemi öncesinde halınız, adresinizden ücretsiz servisle teslim alınır. Bu da demek oluyor ki, hiçbir ek ücret ödemeden sadece halınızın cinsine ve metrekaresine bağlı olarak halı yıkama işlemi için ücret ödeyeceksiniz.

En uygun fiyatlarla ankara dikimevi’ndeki halınızı yıkatmak için 0312 419 76 77 numaralı çağrı merkezimizi arayıp halınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

2021 Güncel Ankara Dikimevi Halı Yıkama Fiyatları 

Halı Yıkama Fiyatları
Halının Cinsi Halının Birimi (M2) Birim Fiyatı (TL)
Düz Makina Halısı 1 m2 5.00 TL
Overlok 1 m2 5.00 TL
Shaggy Halı 1 m2 6.00 TL
Samur 1 m2 8.00 TL
Makine Kilim 1 m2 5.00 TL
Halıfleks 1 m2 5.00 TL

Tuzluçayır Halı Yıkama arıyorsanız, tıklayınız.

Ankara Dikimevi Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Cebeci Halı Yıkama Servislerimiz

Ertuğrulgazi Halı Yıkama

Öncebeci Halı Yıkama

Erzurum Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Çamlıtepe Halı Yıkama

Dikimevi Halı Yıkama

İçcebeci Halı Yıkama

Fakülteler Halı Yıkama


 

 


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım