background

Dikmen Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyatları 3tl) telefon

Ankara Deikmen halı yıkama fabrikası ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Dikmen Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyatları 3tl) telefon
Dikmen Halı yıkama Ankara 419 7677

Dikmen Halı Yıkama Fabrikası Olarak 2009 Yılından Bu Yana Halı Yıkama ve uygun fiyatları ile Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Ankara içi Ücretsiz Halı Yıkama Servis Hizmeti Vermekteyiz. Halıflex Yıkama Koltuk Yıkama, makina halısı yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yatak Temizliği Konularında Öncü Bir Firmayız. Halı Yıkama ve El Dokuma Halılarının Temizliği İçin Gerekli Olan Tüm Makinelerimiz Tesisimizde Mevcuttur. Tesisimiz Günlük 1000 m2 Halı Yıkama Kapasitesine Sahip Olup, Ankara nın Bir Çok İlçe ve Semtlerine Hizmet Vermekteyiz. Özellikle halı yıkama firmaları arasında Müşterilerimizin Halılarını 12 Saat İçinde Mutlaka Teslim Alacak Durumdayız. Halılarınızın Yıkanması İçin Gerekli Olan Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi, Halı Sıkma Makinesi ve Halı Tozu Alma Makinesi İle En Yeni Teknoloji Makineleriyle Hizmetinizdeyiz. Zeki Halı Yıkama Firması Ankara olarak, Özellikle, Çankaya, Keçiören, Dikmen, Balgat, Ayrancı, Çankaya Yılıdız, Cebeci, Mamak, Yenimahalle, 100.yıl, İncirli, Etlik, Ufuktepe, Çayyolu, cevizlidere, Öveçler, Bahçelievler ankara, Emek, ankara dikmen, Bölgelerine Halı Yıkama Servisiyle İle Ön Plandadır.
Dikmen Koltuk Yıkama 0312 419 76 77

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'Extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Zeki Koltuk Yıkama Firması Ankara olarak, Özellikle, Çankaya, Keçiören, Dikmen, Balgat, Ayrancı, Çankaya Yılıdız, Cebeci, Mamak, Yenimahalle, 100.yıl, İncirli, Etlik, Ufuktepe, Çayyolu, cevizlidere, Öveçler, Bahçelievler ankara, Emek, ankara dikmen, Bölgelerine Koltuk Yıkama Servisiyle İle Ön Plandadır.

Yıkadığımız Bölgesel  Halı cislerimiz
İran halıları - Hindistan (Hint) Halıları - Çin halısı - Şark halıları - Uşak halısı - Beyşehir halısı - Kayseri - Sivas - Hereke - Konya - Kırşehir - Isparta halısı - Bergama - Kula - Gördes - Milas - Çanakkale - Selçuklu halıları - Eski Türk ve Osmanlı halı modelleri - Saray halıları

Çankaya halı yıkama - Dikmen Halı Yıkama - halı yıkama ankara dikmen - cevizlidere halı yıkama - keçiören halı yıkama, mamak halı yıkama, yenimahalle halı yıkama, Halı evlerimizin en önemli dekor ve temizliğini sağlayan faktörlerden biridir o yüzdendirki yıkanması gereken salon ve yatak odası oturma odası çocuk odalarımızdaki kilim halı ve buna benzer koltuk perde gibi eşyalarınızın itina ile hijyen bakımından çok önem arzettiğinden halınızı yıkatacağınız firmanız düzgün makinaları tam teşekküllü bir fabrika olması gerekmektedir..

 


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım