background

Eryaman Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları

Ankara eryamanda halı yıkama fiyatları konusunda en ucuz halı yıkama firmaları arasındayız. eryaman halı yıkamacılar ve eryamanda halı yıkama yerleri hususunda en köklü firmayız

Eryaman Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları

Eryaman Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları 


Halılar gündelik hayatımızın en vazgeçilmez parçalarından biri olduğu için gün boyunca toza, kire ve çeşitli lekelere maruz kalır.
Halı temizliği konusunda bayanların başvurduğu yöntemler genellikle halıyı düzenli aralıklarla silmek ya da her sene yıkamaktır ancak bu yöntemler halı içerisindeki kirlerin tamamıyla çıkmayıp sadece halı tabanına yapışmasını sağlar.
Günümüzün gelişen teknoloji imkânları ile birlikte halıların temizlenmesi konusunda alanında uzman halı yıkama firmaları derinlemesine temizlik yaparak bayanların işini kolaylaştırmaktadır.
Yılda en az iki kere yapılan ince temizliklerin en başında halı temizliği gelmektedir.
Evin içerisinde hemen her yerde serilmiş olan halılar şüphesiz ki en çok kirlenen eşya konumundadır.
Hijyenik ve temiz bir şekilde halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı göndermeniz gerekmektedir.
Halı yıkama firması olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz.
Halılarınızı yıkatmak için karar verdiyseniz bizi aramanız yeterli olacaktır.
Gelip adresinizden halılarınızı alıyoruz ve tekrar adresinize geri getiriyoruz.
Halı nasıl yıkanır gibi sorularınızı kolayca gideriyoruz.
Halı yıkama makinesi ile uğraşmadan zahmetsiz bir şekilde halılarınızı önde gelen halı yıkama firmamız sayesinde en temiz hallerine kavuşturuyoruz.
Eryaman Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları İşlerinde tecrübeli olan ekibimiz ve firmamızın sahip olduğu son teknoloji araçlar ile halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.
Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama.
Eğer sizlerde halılarınızın ömürlerini uzatmak istiyorsanız ve en doğru yıkama şekliyle yıkansın istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
El dokuma halı yıkama tecrübe isteyen uzman ellere teslim edilecek hassas bir yıkama işidir.
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi, düğüm sıklığı ve boyası belirler.
Oldukca büyük paralara aldığınız veya senelerce sakladığınız el dokuma halınızı temizletirken, iyi temizlenmediği bir yana halınızdan da olabilirsiniz.
Eryaman Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları Yün halılar diğer halılara nazaran daha kalın halılardır ve daha çok toz,kir ve halı akarı barındırırlar öncelikle kaba kir ve tozlarından arındırdiğimiz halıları otomatık makinemizde yıkadıktan sonra hemen sıkma makinesinde sıkıyoruz.
El dokuma halı yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrubeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmamaktayız.
El dokuma Halı Yıkama yıkama işlemi hassas olan halılardır.
Tesisimize giren El dokuma Halı cinsine göre ayırt edilir , toz alma aşamasından sonraki aşama halıyı yıkama işlemine alınır.
El dokuma halı için özel olarak dikkat ve itana ile birer birer gözlemlenerek özel olarak hazırlanan el dokuma halı yıkama bitkisel şampuanlarla yıkanır.
Makina halısı yıkama da Ankara halı yıkama olarak biz, bize gelen halılarınızı özenle, el dokuma halısı ve makine halısı olarak ayırdıktan sonra özelliklerine göre yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Ankara halı yıkama olarak en az sizin kadar bizim içinde halılarınız önemli. İşimizdeki özen kendimize olan güvenimiz sizi memnun edecek.
Diğer halılara göre yapısı gereği daha hassas özelliğe sahip olan makina halısı, dikkat gerektirecek bir temizlikten geçmesi gereklidir.
Firmamız tarafından gerçekleştirilen makina halısı yıkama işlemlerimiz titizlik ile yapılmaktadır.
Makina halısı yıkama işlemlerimizde son teknoloji cihaz olan santrifüj sıkma makinamız ile halılarınızın üzerlerinde meydana gelen ve üreyen mikropların giderilmesi gerçekleşir.
Yıkama, sıkma ve kurutma üçlüsünün ardından halılarınız son aşama olan paketleme işlemlerimizin ardından ellerinize teslim edilmektedir.
Hızlı servis ağımız ile makina halısı yıkama konusunda oldukça başarılı işler ortaya çıkarmaktayız.
Teknolojiye ayak uydurarak gösterdiğimiz profesyonel temizlik çalışmalarımıza sizlerde makina halılarınızı bizlere emanet ederek güvenebilirsiniz.
Step halılar hassas halılar olmasının yanı sıra, profesyonel bir halı yıkama firması tarafından yıkanmadığı takdirde olası bozulma ve renk değişimi kaçınılmazdır.
Ankara halı yıkama olarak step halılarınızı yerinden teslim alıyor, uzman ekibimiz tarafından yıkanmaktadır.
Halı çeşitlerine göre halı yıkama şampuanı, derecelendirilmiş su, kurutma odası, nem oranı gibi bir çok değer uzmanlar tarafından kontrol edilerek halıların yıkanması sağlanmaktadır.
Step halı yıkama fiyatları diğer halılardan daha detaylı bir yıkama aşamalarından geçeceğinden elbette fiyat olarak da farklılık göstermektedir.
Eryaman Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları olarak batıkent eryaman, etimesgut, çayyolu ve tüm ankara geneli hizmet vermekteyiz.

Nepal halılarının yıkanmasında ki en büyük sorun yıkama esnasında renklerin birbirine karıştırılmasıdır Nepal halı yıkama işlemi mutlak süretle tek tek yapılmalıdır.
Nepal halı yıkama da kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir. Fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır.
Nepal halı uzun tüylü ise halı şampuanının tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için tek yönlü gelberiden önce ileri geri gelberi uygulamasıda yapılabilir.
Kullanılan şampuanın nepal halıların niteliklerine uygun olmasıda önemlidir.
Deri halı yıkama hizmeti, Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmet vermek de olan firmamız müşterilerimizin deri halı ve halı çeşitlerini temizlenmesinde profesyonel ekiplerimiz ve geniş servis ağımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Deri halılar tamamıyla doğaldır.
Deri Halı iki kattan oluşmaktadır üstte post deri, altta nubuk deri bulunmaktadır.
İpek halı yıkama da iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılarak boya cinsi göz önüne alınarak gerekli yıkama tekniği kullanılarak temizlemelidir.
İpek halı yıkama,Ankara ipek halı yıkama firmamızda ipek halılarınız ipek halı şampuanlarıyla temizliği yapılmaktadır.
Shaggy halılar kalın hayvan postuna benzeyen tüylü halılardır yakın zamanda en çok tercih edilen halıların başındadır.
Shaggy halılarının tüy yapıları ve genel dikiş tarzları farklı olduğundan özellikle halı diplerinde çok miktarda toz birikmektedir.
İpliklerinin kısa ve uzun olduğu, ipek karışımlı şagi veya el dokuma şagi diye adlandırdığımız halılar hav diplerine toz toplaması, mayt ve antihijyenin en çok görüldüğü halılardır.
Şagi halıların evde temizliği de zordur, farklı bir temizlik stratejisi gerektirir.
Bizi arayın özel tasarım halı yıkama da ücretsiz servis araçlarımızla gelip özel olarak paketleyip fabrikamıza götürelim.
Cami halısı yıkama hizmetlerimiz ile emrinizdeyiz.
Cami halısı yıkama konusunda uzman ekibimiz tarafından camilere gidilerek yerinde temizlik hizmetiyle büyük makinalar eşliğinde camiye ve cemaate zarar vermeden temizlik işlemlerini yapmaktayız.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım