background

Pursaklar Koltuk Yıkama Firmaları 0312-4197677

Ankara Pursaklar halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Pursaklar Koltuk Yıkama Firmaları 0312-4197677
PURSAKLAR KOLTUK YIKAMA

Pursaklar Koltuk yıkama firması olarak Koltuk yıkama fiyatları vede vermiş oldugu indirimler ile siz degerli müşterilerine mukemmel temizlik garantisini sunan firmamızca sunulan fırsatlar. Pursaklar Koltuk yıkama Ankara genelindeki servis agı vede Ankara genelinde Koltuk Yıkama alanında vermiş olduğu eğitimle Ankaranın bir numaralı firmasıdır. Bu konuda sayısız referansımız ve de garanti hizmet politikmaız vardır. Firmamızda yıkatmış olduğunuz eşyalarınız garantimiz altındadır. Kullanmış olduğumuz deterjan ve makineler konusunda o kadar iddalıyız ki size tertemiz koltukları sunma garantisi veriyoruz.
KOLTUK YIKAMA

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'Extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.

Yukarıdaki gibi verdiğimiz üstün hizmete karşılık aldığımız koltuk yıkama fiyatları çok uygun olup hizmetlerimiz çoğu koltuk yıkama firmaları na göre daha iyidir.

Pursaklar Koltuk Yıkama
PURSAKLAR KOLTUK YIKAMA ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım